wrapper

Ważne!


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

24 stycznia o godzinie 13:00 pod miejskim ratuszem mieszkańcy naszej gminy będą protestować przeciwko umieszczeniu w ośrodku w Lininie imigrantów z Unii Europejskiej.

Stowarzyszenie Rodzin Polska Pamięć i Tożsamość z Góry Kalwarii oraz środowiska narodowców organizują protest, by wymóc na rządzie rezygnację z planów umieszczenia na terenie naszej gminy grupy imigrantów z Bliskiego Wschodu.

13 stycznia, na zaproszenie posła Roberta Winnickiego z ruchu Kukiz 2015, w konferencji poświęconej relokowaniu imigrantów z krajów Unii udział wzięli przedstawiciele mieszkańców Góry Kalwarii. W trakcie wystąpienia wyjaśniono, że protest jest odpowiedzią na pojawiające się w mediach "wrzutki" o tym, że w Lininie mają znaleźć schronienie imigranci. Organizatorzy protestu są przekonani, że medialne doniesienia mają na celu sprawdzenie reakcji okolicznych mieszkańców na plany umieszczenia w ośrodku przybyszów z Afryki i chcą, by o ich sprzeciwie wobec zamierzeń rządu dowiedziała się cała Polska.

zeki

"A teraz prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu" - król Julian

Komentarze

Dołącz do nas:

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w popularnych mediach społecznościowych.

Dołącz do społeczności i jako pierwszy otrzymuj najnowsze doniesienia z terenu naszej gminy.

Informacje


Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Rozkłady jazdy komunikacji publicznej ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Ważne miejsca, adresy i telefony w gminie ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Wspomóż najbardziej potrzebujących ...