wrapper

Ważne!


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Piasecznie poszukują sprawcy poniedziałkowego potrącenia pieszego.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w miniony poniedziałek. Po godz. 17 oficer dyżurny odebrał informację o wypadku, do którego doszło pod Baniochą. Z ustaleń policji wynika, że jadący Drogą Krajową 79 od strony Piaseczna kierowca potrącił ze skutkiem śmiertelnym 43 - letniego mężczyznę po czym bez zatrzymywania się odjechał z miejsca zdarzenia w kierunku Góry Kalwarii.

Policja zwraca się z prośbą do wszystkich osób mogących pomóc w ustaleniu sprawcy o pilne skontaktowanie się z policją po d numerem telefonu 22 60 45 213. Pomocne w ustaleniach mogą być relacje bezpośrednich świadków zdarzenia, a także informacje o nietypowo zachowujących się uczestnikach ruchu, czy uszkodzonych samochodach poruszających się na terenie naszej gminy.

zeki

"A teraz prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu" - król Julian

Komentarze

Dołącz do nas:

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w popularnych mediach społecznościowych.

Dołącz do społeczności i jako pierwszy otrzymuj najnowsze doniesienia z terenu naszej gminy.

Informacje


Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Rozkłady jazdy komunikacji publicznej ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Ważne miejsca, adresy i telefony w gminie ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Wspomóż najbardziej potrzebujących ...