wrapper

Ważne!


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

Do groźnego wypadku doszło w miniony piątek, 16 IX na Drodze Krajowej nr 50 w Górze Kalwarii.

Do zdarzenia doszło na skrzyżowaniu DK 50 oraz ulicy 11 Listopada ok. godz. 8:15. Skręcający z ul. 11 Listopada w kierunku Grójca kierująca fiatem punto nie zauważyła jadącej od strony ronda toyoty corolli i doprowadziła do zderzenia, w wyniku którego toyota dachowała. Ku zdumieniu świadków zdarzenia, prowadząca toyotę kobieta samodzielnie wydostała się z wraku pojazdu. W zdarzeniu uszkodzone zostały również dwa pojazdy stojące w korku.

Wypadek na kilka godzin sparaliżował pobliskie rondo i całe miasto. W ostatnim czasie był to drugie poważne zdarzenie w tym miejscu.

Omijanie korków na drogach naszego miasta jest dla mieszkańców codziennością. Ulice 11 Listopada, Grójecka i Marianki są dla wielu kierowców wygodnym sposobem na uniknięcie postoju przed zakorkowanym zazwyczaj rondem. Niestety, chwila nieuwagi oraz ograniczona przez ciężarówki widoczność mogą prowadzić do niebezpiecznych kolizji w tym newralgicznym punkcie. Miejsce to jest również doskonale znane okolicznym mieszkańcom, którzy unikając podobnych sytuacji rezygnują w ogóle ze skręcania w lewo w trakcie włączania się do ruchu na DK 50.

Dzięki uprzejmości naszego czytelnika, p. Krzysztofa prezentujemy ku przestrodze przebieg zdarzenia nagrany samochodowym wideorejestratorem.

zeki

"A teraz prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu" - król Julian

Komentarze

Dołącz do nas:

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w popularnych mediach społecznościowych.

Dołącz do społeczności i jako pierwszy otrzymuj najnowsze doniesienia z terenu naszej gminy.

Informacje


Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Rozkłady jazdy komunikacji publicznej ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Ważne miejsca, adresy i telefony w gminie ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Wspomóż najbardziej potrzebujących ...