wrapper

Ważne!


Strict Standards: Redefining already defined constructor for class YtObject in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/templates/sj_financial/menusys/ytobject.php on line 21

W minionym tygodniu władzę w gminie i powiecie oficjalnie objęli wybrani przez mieszkańców reprezentanci.

W sobotni poranek, w trakcie uroczystej sesji Rady Miejskiej Dariusz Zieliński ponownie ślubował, że będzie działał na rzecz dobra wszystkich mieszkańców naszej gminy.

W poniedziałek na pierwszej sesji spotkali się wyłonieni w wyborach reprezentanci naszej społeczności. Po zaprzysiężeniu radni wybrali prezydium. Przewodniczącym został Zenon Nadstawny, a zastępować go będą Panie Dorota Pyszyńska i debiutująca w roli radnej Aleksandra Maria Fedynicz - Komosa.

Zaskoczeniem dla wielu było utworzenie w radzie powiatu koalicji Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatelskiej. W wyniku wyborów urząd starosty piaseczyńskiego objął Wojciech Ołdakowski z PiS, a jego zastępcą został pochodzący z Góry Kalwarii Arkadiusz Strzyżewski (PO). 

Wszystkim życzymy dużo zapału i wielu sukcesów w rozwiązywaniu naszych problemów.

zeki

"A teraz prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu" - król Julian

Komentarze

Dołącz do nas:

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w popularnych mediach społecznościowych.

Dołącz do społeczności i jako pierwszy otrzymuj najnowsze doniesienia z terenu naszej gminy.

Informacje


Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Rozkłady jazdy komunikacji publicznej ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Ważne miejsca, adresy i telefony w gminie ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Wspomóż najbardziej potrzebujących ...