wrapper

Ważne!

Kalwaria Flava, Piotr Grudziński i Paulina Romaniuk wystąpili wczoraj w wypełnionej po brzegi sali Ośrodka Kultury.

Występy artystów z terenu naszej gminy promowały idee Szlachetnej Paczki, akcji dobroczynnej, w której świąteczne podarunki przekazywane są rodzinom przez darczyńców poprzez zaangażowanych wolontariuszy. Lista rzeczy, które są potrzebne podopiecznym Szlachetnej Paczki zostanie opublikowana 22 listopada, na prezenty organizatorzy poczekają do 14 grudnia, po czym rozwiozą je do obdarowanych. Już teraz zachęcamy Państwa do włączenia się w tę formę pomocy potrzebującym w naszym mieście.

Po koncercie szczególnym zainteresowaniem cieszyła się pochodząca z Czerska Paulina Romaniuk, która po raz pierwszy wystąpiła przed publicznością Góry Kalwarii. Duża grupa fanów cierpliwie czekała na to, by podejść i zdobyć autograf oraz wspólne zdjęcie. Zapytaliśmy Paulinę o jej wrażenia po koncercie.

gorakalwaria.org Paulino, to był pierwszy koncert w Górze Kalwarii. Jakie są Twoje wrażenia po tym występie?

Paulina Romaniuk Naprawdę wspaniale! Nie spodziewałam się, że przyjdzie tak dużo ludzi. Sala była wypełniona po brzegi, ludzie z tyłu nawet stali. Jestem przeogromnie szczęśliwa. Było tyle emocji, że aż mi się łezka w oku zakręciła. Bardzo fajnie.

gk.org Dlaczego zdecydowałaś się wspierać Szlachetną paczkę?

P.R. Przede wszystkim dlatego, że ja szczerze lubię pomagać. Gdy chodziłam do liceum w Warszawie też organizowaliśmy zbiórki dla wielu biednych rodzin. Jak przeczytałam jaki jest cel Szlachetnej Paczki i mogłam jeszcze wesprzeć inicjatywę i przyciągnąć więcej ludzi śpiewając z serca, nie zastanawiałam się ani chwili.

gk.org Jakie są Twoje plany na najbliższą przyszłość?

P.R. W czerwcu, bądź w lipcu obronić licencjat z dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, chcę rozpocząć po wakacjach naukę na Akademii Muzycznej w Katowicach. Planuję za trzy miesiące wydać singiel, a za niecałe pół roku, chcę wydać moją autorską płytę, na którą sama piszę teksty.

gk.org Kiedy znów będziemy mogli Cię zobaczyć i posłuchać w Górze Kalwarii?

P.R. Jak tylko dostanę zaproszenie. Bardzo chętnie będę tu występować.

gk.org Dziękuję za rozmowę.

P.R. Również dziękuję i pozdrawiam wszystkich.

zeki

"A teraz prędko, zanim zorientujemy się, że to bez sensu" - król Julian

Komentarze

Dołącz do nas:

Zapraszamy do odwiedzenia naszych profili w popularnych mediach społecznościowych.

Dołącz do społeczności i jako pierwszy otrzymuj najnowsze doniesienia z terenu naszej gminy.

Informacje


Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Non-static method BaseHelper::_cleanText() should not be called statically in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper.php on line 153

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Rozkłady jazdy komunikacji publicznej ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Ważne miejsca, adresy i telefony w gminie ...

Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /home/klient.dhosting.pl/zeki/gorakalwaria.tk/public_html/modules/mod_sj_basic_news/core/helper_base.php on line 237
Wspomóż najbardziej potrzebujących ...